Menu Zamknij

Oferta

  • Prowadzenie ewidencji ryczałtowych,
  • Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów,
  • Prowadzenie ksiąg handlowych,
  • Oferujemy Państwu wsparcie przy rejestracji działalności gospodarczej.

Porady

Zastanawiają się Państwo lub podjęli już decyzję o założeniu własnej firmy? Nie wiedzą Państwo od czego zacząć? To nie jest łatwa decyzja dlatego poniżej postaramy się w kilku krokach opisać proces związany z założeniem działalności gospodarczej, oczywiście na każdym etapie tego procesu mogą Państwo skorzystać z naszych usług.

Rozliczenia roczne drogą elektroniczną

Biuro oferuje wypełnianie deklaracji rocznych bez konieczności fizycznego dostarczenia dokumentów. Wystarczy przesłać niezbędne dokumenty potrzebne do sporządzenia rozliczenia rocznego na adres e-mail. W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy do kontaktu.

O nas

Nasz zespół prowadzony przez założycielkę firmy Kingę Zeidler tworzą doświadczeni specjaliści. Oferowane przez nas usługi księgowe już od ponad dekady charakteryzuje najwyższa jakość, dbałość o szczegół, terminowość i profesjonalizm. Od początku istnienia firmy, czyli od 2004 roku, daliśmy się poznać jako rzetelny, godny zaufania partner w biznesie.

Siedziba biura zlokalizowana jest w centrum Poznania (Grunwald), dlatego specjalizujemy się w obsłudze klientów z wielkopolski, zarówno z samej stolicy województwa, jak również z sąsiednich miast, m. in. Pniew czy Szamotuł. Nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych przypadków, dzięki czemu doskonale odpowiadamy na potrzeby obsługiwanych przez nas podmiotów.

Wierzymy liczbom. Dlatego jesteśmy dumni, że zaufało nam już kilkudziesięciu Klientów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami, a ich liczba ciągle rośnie.

Działamy z pasją. Jesteśmy specjalistami, ale nie poprzestajemy na doświadczeniu i rutynie. Ciągle się doszkalamy i inwestujemy w naszych pracowników, by świadczone dla Państwa usługi znajdowały się na stałym, najwyższym poziomie.

Trzymamy rękę na pulsie. Jesteśmy zaznajomieni z aktualnymi przepisami i procedurami, zawsze na bieżąco z najnowszymi wiadomościami branżowymi, a wszystkie interpretujemy w taki sposób, by jeszcze efektywniej obsłużyć naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z całym wachlarzem naszych usług w zakładce „oferta” oraz do kontaktu z przedstawicielem Biura!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!